Clubkampioenen 1974-2014

СНПЧ А7 Уфа, обзоры принтеров и МФУ

Omdat we met ingang van 2009 gestopt zijn met het uitreiken van bekers aan de clubkampioenen, proberen we op deze plaats de clubkampioenen van de afgelopen jaren te verzamelen. In de kantine komt in dezelfde vorm een bord te hangen waarop de clubkampioenen vereeuwigd worden.

Heb je nog informatie over wie er clubkampioen is geworden in de voorgaande jaren, stuur dan even een mailtje naar webmaster@tcbocholtz.nl

Clubkampioenschappen TC Bocholtz 1974 - 2014

Categorie A (alle speelsterktes)

Jaar

HE-A

DE-A

HD-A

DD-A

GD-A

2014          
2013          
2012 Remco Bindels niet gespeeld Marc Görtzen
Pascal Görtzen
Jessica Wassenberg
Lynn Austen
Rini Schröder
Jan Franken
2011 Tim Hamers niet gespeeld Frans Schoonbrood
Erwin Hendriks
  Nathalie Schröder
Jan Franken
2010 Remco Bindels Lynn Austen Lars Vermeeren
Niels Vermeeren
Silke Janssen
Jessica Janssen
Karin Thewissen
Niels Vermeeren
2009 Ralph Schepers Lynn Austen Remco Bindels
Ralph Schepers
niet gespeeld Silke Janssen
Guido Schepers

2008

Remco Bindels

Eva Brands

Remco Bindels
Ralph Schepers

Marjo America
Kirdy Coppes

Yvonne Schwanen
Milko Bremen

2007

Koen Schnackers

Eva-Leonne Göttgens

Lars Vermeeren
Niels Vermeeren

Jessica Janssen
Silke Janssen

Yvonne Schwanen
Milko Bremen

2006

Ralph Schepers

niet gespeeld

Milko Bremen
Guido Schepers

Silke Janssen
Martine Schepers

Martine Schepers
Ralph Schepers

2005

         

2004

         

2003

         

2002

         

2001

         

2000

         
1999 Marcel Graffius Jolein Gloerich Ivo Dreessen
Marcel Graffius
Natascha Dautzenberg
Jolein Gloerich
Jolein Gloerich
Henk Hendriks
1998 Guido Schepers Jolein Gloerich Marcel Graffius
Ivo Dreessen
Natascha Dautzenberg
Jolein Gloerich
Jolein Gloerich
Henk Hendriks
1997          
1996 Guido Schepers Natascha Dautzenberg Marcel Graffius
Ralph Klinkenberg
Natascha Dautzenberg
Jolein Gloerich
Natascha Dautzenberg
Marcel Graffius
1995 Guido Schepers Natascha Dautzenberg Wien Bergmans
Marc Smits
Natascha Dautzenberg
Inge Neffke
Natascha Dautzenberg
Marceel Graffius
1994 Ralf Klinkenberg Natascha Dautzenberg Marcel Graffius
Marc Smits
Natascha Dautzenberg
Inge Neffke
Natascha Dautzenberg
Hub Schwanen
1993 Lars Dreessen Natascha Dautzenberg Lars Dreessen
Hub Schwanen
Natascha Dautzenberg
Inge Neffke
Joyce Vanhommerig
Henri Heckmanns
1992 Lars Dreessen Natascha Dautzenberg Wim Bisschoff
Lars Dreessen
Natascha Dautzenberg
Inge Neffke
Annie Merx
Lars Dreessen
1991 Lars Dreessen Natascha Dautzenberg Wim Bisschoff
Lars Dreessen
Kirdy Coppes
Gerda Jansen
Natascha Dautzenberg
Hub Schwanen
1990 Henri Heckmans Gerwin Lux Henri Heckmans
Roger Meesters
Kirdy Coppes
Gerda Jansen
Henri Heckmans
Clara Heckmans

 

Categorie B (speelsterkte 7, 8 en 9)

Jaar

HE-B

DE-B

HD-B

DD-B

GD-B

2011 Ger Einmahl Jenny Conraads Paul Boumans
Jeu Tummers
Carola Smits
Marina Triches
Thijs Zenden
Mischa Zenden
2010 Thomas van Wersch niet gespeeld Mark van Lier
Jeu Tummers
niet gespeeld niet gespeeld
2009 Loek Schröder niet gespeeld Bert Boumans
Thijs Zenden
Jessica Habets
Lonneke Heijen
Fleur Franssen-Laven
Loek Schröder

2008

Ralf Neyzen

niet gespeeld

Jim Bosch
Niels Vermeeren

Eva Brands
Jessica Wassenberg

Beb Einmahl
Ger Einmahl

2007

Loek Schröder

niet gespeeld

Bert Boumans
Paul Boumans

niet gespeeld

Kimberly Schröder
Niels Vermeeren

2006

Karl Heinz Bremen

niet gespeeld

Hub Schwanen
Niels Vermeeren

Susan Boltong
Francoise Vaessen-Bouhuis

Els Neffke
Helmut Neffke

2005

 

 

 

 

 

2004

 

 

 

 

 

2003

 

 

 

 

 

2002

 

 

 

 

 

2001

 

 

 

 

 

2000

         
Jaar HE-35+ DE-35+ HD-35+ DD-35+ GD-35+
1999 Jan Franken Ans Schwan Jan Franken
Peter Vanhommerig
Kirdy Coppes
Gerda Jansen
Kirdy Coppes
Wien Bergmans
1998 Jan Franken Ans Schwan Loek Schröder
Jan Franken
Rini Schröder
Marjo America
Kirdy Coppes
Wien Bergmans
1997     R    
1996 Wien Bergmans Ans Schwan Jan Franken
Peter Vanhommerig
Kirdy Coppes
Mariet Zegers
Mariet Zegers
Gerd Simons
1995 Ger Einmahl Ans Schwan Jan Franken
Peter Vanhommerig
Kirdy Coppes
Gerda Jansen
Mariet Zegers
Sigi Müller
1994 Jan Hassert Ans Schwan Wien Bergmans
Wim Hecks
Gerda Jansen
Kirdy Coppes
Mariet Zegers
Sigi Muller
1993 Wien Bergmans Gerda Jansen Gerd Simons
Peter Vanhommerig
Marjo America
Clara Heckmanns
Mariet Zegers
Gotfried Janssen
1992 Gerd Simons Gerda Jansen Gerd Simons
Peter Vanhommerig
Kirdy Coppes
Gerda Jansen
Gerda Jansen
André Jongen
1991          
1990 Ger Einmahl Gerda Janssen niet gespeeld niet gespeeld niet gespeeld